Sammen mestrer vi fremtiden

Teamet i Norge ble etablert i 2005 under navnet Bene Agere og ble del av TPXimpact i 2018. Vi fokuserer på det nordiske markedet og våre kunders behov for å gjennomføre strategier, transformere sine virksomheter, utnytte digitale muligheter og innta posisjoner innen det grønne skiftet.

Vår visjon er at vi sammen med våre kunder skal mestre fremtiden og at vi skal gjøre en forskjell. Vi bringer erfaringer fra utallige strategiprosesser, transformasjon og fusjoner i tilnærmet alle bransjer, i små og store virksomheter.

Tjenester

jason-goodman-X8H8vPcelPk-unsplash

garrett-sears-T57t6ZUT2Kc-unsplash

nick-fewings-ORSkFfgfEBI-unsplash

En annerledes kundeopplevelse

Vi tror at forbederinger og fornyelse skjer gjennom å arbeide sammen med menneskene og at våre kunder opplever “å ha gjort det selv”.  Små ambisiøse team, riktig organisert, med gode arbeidsverktøy og arbeidsmetoder, med riktig dosert støtte fra oss leverer bedre resultater.

Kundecaser

Dyp digital kompetanse

TPXimpact er ikke et tradisjonelt konsulentselskap. Vi kombinerer våre lokale og internasjonale kompetanser og setter sammen multidisiplnære team som er tilpasset utfordringene til virksomheter i det 21. århundre. 

Digitale tjenster

markus-spiske-MgtHZ4zlC1U-unsplash

maxim-tolchinskiy-v3z79Wzs9kA-unsplash

Møt teamet

Lars Christian Torhaug

Lars Christian Torhaug

Managing Partner

lars.torhaug@tpximpact.no
+47 911 95 707

Elisabeth Vegel

Elisabeth Vegel

Associate Partner

elisabeth.vegel@tpximpact.no
+47 414 31 839

Marianne Graff Nesse

Marianne Graff Nesse

Office Manager

marianne.nesse@tpximpact.no
+47 920 41 535

Thea Grosvold

Thea Grosvold

Results Manager

thea.grosvold@tpximpact.no
+47 926 60 2005

Lars Andrew Kirste

Lars Andrew Kirste

Results Manager

lars.kirste@tpximpact.no
+47 481 81 318

Mads Bjørgan

Mads Bjørgan

Results Professional

mads.bjorgan@tpximpact.no
+47 450 19 480

Peter Jan Svarstad

Peter Jan Svarstad

Results Professional

peter.svarstad@tpximpact.no
+47 992 76 790

Bilal Ahmed

Bilal Ahmed

Results Professional

bilal.ahmad@tpximpact.no
+47 950 09 018

Sondre Olav Thomassen Nes

Sondre Olav Thomassen Nes

Results Analyst

sondre.nes@tpximpact.no
+47 974 95 056

Ønsker du å få strategien gjennomført eller drive en vellykket transformasjon?

Kontakt oss i dag for å forstå hvordan vi sammen kan mestre fremtiden.

Kontakt oss